TDYUda “Shaxsiy rivojlanish va moliyaviy savodxonlik” mavzusida seminar-trening tashkil etiladi
Toshkent davlat yuridik universiteti Xotin-qizlar kengashi tashabbusi bilan universitet xotin-qizlari uchun tashkil etilayotgan mashg‘ulotni tajribali ekspertlar Dilrabo Egamova, Shohida Ibragimova va Maftuna Arabbayeva olib boradi.
Treningda ishtirokchilarga “Ijtimoiy tarmoqda shaxsiy brendni tanitish”, “Moliyaviy savodxonlik kerakmi?” va “Qobiliyatlar va ular ortidagi daromadni aniqlash” mavzularida foydali ma’lumotlar beriladi.
Seminar-trening 18-may 13:30 dan boshlab TDYU 3-bino Axborot-resurs markazida o‘tkaziladi. Unda barcha xodimlar, professor-o‘qituvchilar va talaba-qizlar ishtirok etishi mumkin.
В ТГЮУ будет организован семинар-тренинг на тему «Личностный рост и финансовая грамотность»
Тренинг, организованный для женщин университетов по инициативе Женского совета Ташкентского государственного юридического университета, проведут опытные специалисты Дильрабо Эгамова, Шахида Ибрагимова и Мафтуна Араббаева.
В ходе тренинга участникам будет предоставлена полезная информация по следующим темам: «Продвижение личного бренда в социальных сетях», «Нужна ли финансовая грамотность?» и «Определение навыков и дохода, стоящего за ними».
Семинар-тренинг состоится 18 мая в 13:30 в Информационно-ресурсном центре ТГЮУ. В нем могут принять участие все сотрудники, преподаватели, а также студенты.