#elon #объявление #announcement
TDYUda Maqsut Narikbayev University bilan hamkorlikda “Ochiq eshiklar kuni” o‘tkaziladi
Tadbir doirasida Toshkent davlat yuridik universiteti va Maqsut Narikbayev University vakillari bilan uchrashuv tashkil etiladi.
3-may 14:00 dan boshlab TDYU 3-bino katta majlislar zalida o‘tkaziladigan uchrashuvda ishtirokchilarga ta’lim dasturlari, qabul jarayoni, grantlar va talabalar hayoti haqida ma’lumot beriladi.
“Ochiq eshiklar kuni”da barcha qiziquvchilar ishtirok etishi mumkin.
Tadbirda ishtirok etish uchun quyidagi havola orqali ro‘yxatdan o‘tishingiz kerak: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc5noAcPitgoxSle_Rm2fm9j6qkce6zl1Ia4qifoMBov3m02Q/viewform
Ma’lumot uchun: 2020-yildan buyon TDYU va Maqsut Narikbayev University o‘rtasida qo‘shma ta’lim dasturi yo‘lga qo‘yilgan bo‘lib, mazkur dastur doirasida tahsil olgan bitiruvchilar bir vaqtning o‘zida ikki oliy ta’lim muassasasining diplomiga ega bo‘ladi.
В ТГЮУ совместно с Maqsut Narikbayev University пройдет День открытых дверей
В рамках мероприятия будет организована встреча с представителями Ташкентского государственного юридического университета и Maqsut Narikbayev University.
На встрече, которая состоится 3 мая в 14:00 в Большом конференц-зале 3-го корпуса ТГЮУ, участникам будет предоставлена информация об образовательных программах, процессе поступления, грантах и студенческой жизни.
Принять участие в Дне открытых дверей могут все желающие.
Для участия в мероприятии необходимо зарегистрироваться по следующей ссылке: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc5noAcPitgoxSle_Rm2fm9j6qkce6zl1Ia4qifoMBov3m02Q/viewform
Для справки: С 2020 года между ТГЮУ и Maqsut Narikbayev University действует совместная образовательная программа, выпускники которой будут получают дипломы двух высших учебных заведений одновременно.
An open day will be held at TSUL in cooperation with Maqsut Narikbayev University
As part of the event, a meeting will be organized with representatives from Tashkent State University of Law and Maqsut Narikbayev University.
The meeting will take place on May 3 at 14:00 (Main Conference Hall, Building 3, TSUL). Participants will receive information about educational programs, the admission process, scholarships, and student life.
Everyone interested is welcome to attend the Open Day.
To participate in the event, please register at the following link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc5noAcPitgoxSle_Rm2fm9j6qkce6zl1Ia4qifoMBov3m02Q/viewform
For reference: Since 2020, TSUL and Maqsut Narikbayev University have been running a joint educational program, under which graduates receive diplomas from both universities.