Сезон 1. Серія 6

Жахливі новини для Шаргорода - на тренуванні відбувся нещасний випадок і травму отримав не так давно тільки відновившийся від пошкодження Олексій "маятник".

Крім того, пошкодження паха є у одного з кращих гравців Шаргоррода на початку сезону - Рудакова, але він має зіграти проти Авангарда.

До речі про Авангард. До очної зустрічі з "наві-лаймовими" краматорці підходять на першій сходинці в таблиці.

Неочікувано на передостанньому місці іде Волинь, яка, щоб виправити ситуацію, зробила пропозицію екс-гравцю збірної України.

Хвилинка статистики перед матчем проти Авангарда.

Шаргород лідирує в показнику точності передач і НА ГОЛОВУ сильніший від всіх інших в кількості цих самих передач. Також лідирують шаргородці у відборах мяча.

Більше за всіх в Першій лізі бігають Бормотов (в середньому за мат) і Самедов (в суммі 52 км за 4 матчі, на 700 метрів більше ніж Бор). Взагалі, в топ-10 по найбільшій подоланій відстані відразу 9 гравців Шаргорода.

Чуга віддав найбільше небезпечних передач.

Луцков - лідер по кількості ударів (12), Марфан ділить 3-тю сходинку (10).

Чуга лідирує з неймовірним відривом по кількості помилок (16). Самедов - другий (7), Рудаков, Андросян і Пузік ділять третю сходинку (6), у Батона - 5 і тільки після нього з'являється гравець не Шаргорода(!) - у Польового і ще 5 гравців по 4 помилки.

МАТЧ

У стартовому складі несподівана зміна, Шмиголь вийшов замість Бормотова на лівий фланг півзахисту, а Самедов змістився на правий фланг. Цікаво, що Сашка "сосна" не потрапив навіть в запас.

На 3-й хвилині матчу Чуга метрів з 20 послав мяч в дальній кут воріт і відкрив рахунок! Через 10 хвилин форвард Авангарда Бараннік уже заніс ногу для удару по воротам метрів з 8, але раптом перед м'ячем опинилась здоровенна туша В.Войтюка, в якого круглий і попав.

На 30-й хвилині Авангард двічі за 2 секунди виграв верхову боротьбу (1 гравець скинув, інший пробив), і відзначився голом. 1:1.

Буквально в наступній атаці Рудаков отримав по ногам біля штрафного господарів, а зі стандарту забив Василько Войтюк. Гол виявився дуже гарним, але його не можна порівняти з святкуванням.

Так і дограли перший тайм з рахунком 2:1.

2:2. Так матч і закінчився.

Під час матчу неприємний удар по голеностопу отримав Луцков, але він має повністю відновитися за 1-2 дні.