Mutaxassislar “SOCAR” kompaniyasida tajriba almashishdi
“O‘zbekneftgaz” AJda sanoat, mehnat xavfsizligi, sog‘liqni muhofaza qilish yo‘nalishi bo‘yicha faoliyat olib borayotgan bir guruh xodimlar “SOCAR” kompaniyasida мalaka oshirishdi.
5 nafar xodimga chora ko‘rildi, 16 nafar xodim ogohlantirildi
“O‘zbekneftgaz” AJ tomonidan tizimdagi barcha ob’yektlarda sanoat va ekologiya xavfsizligi, sog‘liqni muhofaza qilish va mehnat xavfsizligi holati bo‘yicha monitoring nazorat tekshiruvlari (4-bosqich) o‘tkazilmoqda.
Chexiyaning yetakchi kompaniyalari bilan uchrashuvlar oʻtkazilmoqda
“Oʻzbekneftgaz” AJda Chexiyaning yetakchi kompaniyalari vakillaridan iborat biznes-missiya bilan uchrashuv boʻlib oʻtmoqda.
“Oʻzbekneftgaz” va Xitoyning yirik “CNPC” korporatsiyasi oʻrtasida muhim kelishuvlarga erishildi
Davlatimiz rahbarining topshirigʻiga muvofiq, joriy yildan boshlab “Oʻzbekneftgaz” AJ geologiya-qidiruv ishlari va quduqlarni burgʻilash boʻyicha koʻlami jihatidan tarixiy ahamiyatga ega boʻlgan keng qamrovli dasturni amalga oshirishga kirishmoqda. Bu dastur Jamiyat resurs bazasini kengaytirish va energetik xavfsizlikni mustahkamlashda hal qiluvchi ahamiyat kasb etadi.
Birlashgan kasaba uyushmasi tashkilotining navbatdan tashqari konferensiyasi boʻlib oʻtdi
Anjuman kun tartibiga "Oʻzbekneftgaz" AJ Birlashgan kasaba uyushmasi qoʻmitasi raisi saylovi, shuningdek, uning rayosati tarkibiga oʻzgartirishlar kiritish masalalari kiritildi.
Gaz qazib chiqarishni barqarorlashtirishda Xitoyning "CNPC" tajribasi tatbiq etiladi
“Oʻzbekneftgaz” AJ Boshqaruv raisi topshirigʻiga koʻra, Jamiyat mutaxassislaridan iborat Ishchi guruh aʼzolari ayni damda Xitoy Xalq Respublikasining neft va gaz yoʻnalishi boʻyicha nufuzga ega boʻlgan “CNPC” korporatsiyasi tarkibidagi Neft va gaz texnologiyalari ilmiy-tadqiqot instituti faoliyati bilan yaqindan tanishmoqdalar.
"Taxiatosh neft bazasi"da moliyaviy sog‘lomlashtirish choralari belgilandi
Ishchi guruh tomonidan "Taxiatosh neft bazasi"ning joriy faoliyati, ishlab chiqarish va xo‘jalik jarayonlari o‘rganildi.
Moʻynoqda ishchilar uchun yangi yotoqxona va oshxona quriladi
“Oʻzbekneftgaz” AJ Boshqaruv raisi boshchiligidagi ishchi guruhning navbatdagi oʻrganishlari Ustyurt gaz qazib chiqarish boshqarmasiga qarashli Uchsoy aholi yashash punktida joylashgan ishchilar yotoqxonasida davom ettirildi.
Sunʼiy intellektdan oltingugurtgacha: yoshlar nima taklif qilmoqda?
“Oʻzbekneftgaz” AJ Boshqaruv raisi tarmoqda yoshlar salohiyatidan samarali foydalanishni ustuvor vazifalardan biri sifatida belgilab, barcha obyektlarda yosh kadrlarning taklif va mulohazalarini tinglash amaliyotini izchil davom ettirmoqda.
"Qarshi neft bazasi"da samarasiz boshqaruv — 2025-yil moliyaviy zarar bilan yakunlangan
“O‘zbekneftgaz” AJ Boshqaruv raisi Abdug‘ani Sanginov boshchiligidagi ishchi guruh joriy o‘rganish ishlarini bugun “Qarshi neft bazasi”dan boshladi.