Joriy yilning 12-noyabr kuni Amudaryo tuman adliya bo'limi YXKM boshlig'i Sh.Vaisniyazov va boshyuriskonsultlar A.Tojiboyev, M.Matyusupov, J.Avezovlar tomonidan O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining “Ma’muriy islohotlar doirasida adliya organlari va muassasalarining mas’uliyatini yanada oshirish hamda ixcham boshqaruv tizimini shakllantirish to‘g‘risida”gi Farmoni, 24.05.2024 yildagi PF-80-son farmoniga asosan haftaning har chorshanba kuni “Huquqiy targ‘ibot kuni” sifatida belgilandi. “Huquqiy targ‘ibot kuni” doirasida Amudaryo tumanining "Durinki OFY"da hamda shu hududida joylashgan Amudaryo tumani MvaMTBga qarashli 56-sonli umumiy o'rta ta'lim maktabi raxbar va pedagog xodimlariga targ'ibot tadbir o'tkazildi.
Amudaryo tumani Adliya bolimi YUXKM tomonidan huquqiy targ'ibot tadbiri o'tkazildi
Joriy yilning 29-oktabr kuni Amudaryo tuman adliya bo'limi YXKM boshlig'i Sh.Vaisniyazov hamda YXKM bosh yuriskonsultlari J.Avezov,M.Matyusupov,A.Tojiboyevlar tomonidan O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining “Ma’muriy islohotlar doirasida adliya organlari va muassasalarining mas’uliyatini yanada oshirish hamda ixcham boshqaruv tizimini shakllantirish to‘g‘risida”gi Farmoni, 24.05.2024 yildagi PF-80-son farmoni, PQ-1 Jinoyatchilikning oldini olish, kiberjinoyatning oldini olish choralari, mening mahallamda jinoyat bo'lmaydi dasturi bo'yicha, PQ-133 O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining 01.04.2025 yildagi "Yoqilg‘i-energiya resurslaridan noqonuniy foydalanish va behuda sarflanishining oldini olish hamda energiya samaradorligini...
Amudaryo tumani Adliya bolimi YUXKM tomonidan, Amudaryo tumani "Arnabo'yi" OFY da Huquqiy mahalla aksiyasi doirasida huquqiy targ'ibot tadbiri o'tkazildi.
Joriy yilning 08-oktabr kuni Amudaryo tuman adliya bo'limi YXKM boshlig'i Sh.Vaisniyazov va bosh yuriskonsutlar M.Matyusupov,J.Avezov,A.Tojiboyevlar tomonidan O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining “Ma’muriy islohotlar doirasida adliya organlari va muassasalarining mas’uliyatini yanada oshirish hamda ixcham boshqaruv tizimini shakllantirish to‘g‘risida”gi Farmoni, 24.05.2024 yildagi PF-80-son farmoniga asosan haftaning har chorshanba kuni “Huquqiy targ‘ibot kuni” sifatida belgilandi. “Huquqiy targ‘ibot kuni” doirasida Amudaryo tumanining "Arnabo'yi OFY" da mahalla ettiligi xodimlariga targ'ibot tadbir o'tkazildi.
Amudaryo tumani Adliya bolimi YUXKM xodimlari tomonidan 38-sonli umumiy o'rta ta'lim maktabida Huquqiy mahalla aksiyasi doirasida huquqiy targ'ibot tadbiri o'tkazildi
Joriy yilning 6-avgust kuni Amudaryo tuman adliya bo'limi YXKM boshyuriskonsultlar J.Avezov, B.Odilovlar tomonidan O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining “Ma’muriy islohotlar doirasida adliya organlari va muassasalarining mas’uliyatini yanada oshirish hamda ixcham boshqaruv tizimini shakllantirish to‘g‘risida”gi Farmoni, 24.05.2024 yildagi PF-80-son farmoniga asosan haftaning har chorshanba kuni “Huquqiy targ‘ibot kuni” sifatida belgilandi. “Huquqiy targ‘ibot kuni” doirasida Amudaryo tumanining hududida joylashgan Amudaryo tumani MvaMTBga qarashli 38-sonli umumiy o'rta ta'lim maktabida ishlovchi xodimlariga targ'ibot tadbir o'tkazildi.
Amudaryo tumani Adliya bolimi YUXKM tomonidan, Amudaryo tumani Oybek MFY hududida joylashgan Amudaryo tumani MMTBga qarashli 6- sonli maktabgacha ta'lim tashkilotida Huquqiy mahalla aksiyasi doirasida huquqiy targ'ibot tadbiri
Joriy yilning 06-avgust kuni Amudaryo tuman adliya bo'limi YXKM boshlig'i Sh.Vaisniyazov va boshyuriskonsultlar J.Avezov, M.Matyusupovlar tomonidan O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining “Ma’muriy islohotlar doirasida adliya organlari va muassasalarining mas’uliyatini yanada oshirish hamda ixcham boshqaruv tizimini shakllantirish to‘g‘risida”gi Farmoni, 24.05.2024 yildagi PF-80-son farmoniga asosan haftaning har chorshanba kuni “Huquqiy targ‘ibot kuni” sifatida belgilandi. “Huquqiy targ‘ibot kuni” doirasida Amudaryo tumanining "Oybek MFY" hududida joylashgan Amudaryo tumani MvaMTBga qarashli 6- sonli MTM raxbar va xodimlariga targ'ibot tadbir o'tkazildi.
Amudaryo tumani Adliya bolimi YUXKM tomonidan, Amudaryo tumani "Oybek MFY"da Huquqiy mahalla aksiyasi doirasida huquqiy targ'ibot tadbiri o'tkazildi
Joriy yilning 06-avgust kuni Amudaryo tuman adliya bo'limi YXKM boshlig'i Sh.Vaisniyazov hamda bosh yuriskonsutlari J.Avezov,M.Matyusupovlar tomonidan O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining “Ma’muriy islohotlar doirasida adliya organlari va muassasalarining mas’uliyatini yanada oshirish hamda ixcham boshqaruv tizimini shakllantirish to‘g‘risida”gi Farmoni, 24.05.2024 yildagi PF-80-son farmoniga asosan haftaning har chorshanba kuni “Huquqiy targ‘ibot kuni” sifatida belgilandi. “Huquqiy targ‘ibot kuni” doirasida Amudaryo tumanining "Oybek MFY" da mahalla ettiligi xodimlariga targ'ibot tadbir o'tkazildi.